Trener Personalny Świdnica

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Niezależnie czy chodzi o nabór z ulicy, czy o nabór do szkoły pożarniczej, przygotowanie do testów sprawnościowych wygląda tak samo. Przygotowałem dla Ciebie dwie możliwości współpracy, w której osobiście nadzoruję Twoje postępy i poprzez aplikację Whatsapp pozostajemy w stałym kontakcie przez cały okres trwania współpracy – ja wysyłam Tobie plan treningowy skrojony na miarę Twojej aktualnej dyspozycji, masz czas na jego wykonanie od poniedziałku do niedzieli. W ciągu tygodnia wysyłasz mi raporty z treningów: wideo z podciągania, wideo z biegu po kopercie, wideo z fragmentów beep testu, screeny z aplikacji biegowych, osobiste odczucia i osiągnięte rezultaty.

Nie wysyłam Ci od razu planu np. na cały miesiąc dlatego, że przez tak długi okres czasu wiele może się wydarzyć, chociażby choroba albo tydzień z natłokiem obowiązków – wtedy masz możliwość zamrożenia karnetu na tydzień. Wysyłanie planu z tygodnia na tydzień determinuje również systematyczność w Twoich treningach, a także natychmiastową reakcję z mojej strony, gdy coś się dzieje bądź coś trzeba zmienić (np. w danym tygodniu nie masz dostępu do hali sportowej i musisz zrealizować trening na zewnątrz).

Zapraszam do zapoznania z moją ofertą, w której możesz przygotować się do naboru PSP pod moim okiem w opcji 4 tygodnie bądź w opcji 12 tygodni.

Jeżeli wolisz zaoszczędzić trochę pieniążków i przygotować się samodzielnie albo masz problem tylko z jedną konkretną dyscypliną to zachęcam Cię do sprawdzenia moich produktów on-line:

– E-BOOK BEEP TEST
– WIDEOPORADNIK BIEG PO KOPERCIE
– WIDEOPORADNIK PODCIĄGANIE
– E-BOOK ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Jak najbardziej! Znam mnóstwo osób, które zostały przyjęte do służby po 30-stce, a nawet po 40-stym roku życia. Komisja rekrutacyjna zazwyczaj bardziej doceni osobę dojrzałą z kilkuletnim (kilkunastoletnim) stażem pracy, umiejętnościami i wszelakimi uprawnieniami w zestawieniu z osobą młodą świeżo po szkole średniej bez żadnego doświadczenia. Nie ma żadnych limitów wiekowych w służbie do PSP, dlatego przygotuj się do testów sprawnościowych i spróbuj swoich szans.

To pytanie, do którego powinieneś/aś udać się do lekarza a nie do trenera personalnego. Warto zapoznać się z Rozporządzeniem MSWiA w sprawie wykazu chorób i ułomności, wraz z kategoriami zdolności do służby w Policji, Straży Granicznej, Straży Marszałkowskiej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Służbie Ochrony Państwa.

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180002035/O/D20182035.pdf

Shopping Cart