Trener Personalny Świdnica

O MNIE

Czym się zajmuję?

Jak już wiesz, z zawodu jestem funkcjonariuszem Państwowej Straży Pożarnej w stopniu młodszego kapitana. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem oraz pomagam kandydatom, którzy też chcą wstąpić do PSP.

W poprzednim roku przygotowałem kilkadziesiąt osób do zaliczenia testów sprawnościowych do PSP. Zrobiłem ok. 1000 treningów personalnych oraz zorganizowałem warsztaty pod nabór PSP. Dodatkowo wydałem 2 e-booki oraz 2 wideoporadniki rozwiązujące najczęstsze problemy przygotowań do naboru PSP.

Cel na 2022 rok? Pomóc 100 osobom przejść testy sprawnościowe!

Poza tym spełniam się również jako trener personalny. Pomagam osobom w różnym wieku, czasami z zupełnie odmiennymi potrzebami – kobietom pragnącym zrzucić dodatkowe kilogramy po ciąży lub z problemami z kręgosłupem, mężczyznom, którzy chcą zbudować wymarzoną sylwetkę oraz młodym, aktywnym osobom pragnącym rozwijać i poprawiać swoją formę fizyczną. 

MOJE KWALIFIKACJE

Jak widzisz poniżej, posiadam certyfikaty trenera personalnego oraz instruktora siłowni. Dodatkowo regularnie biorę udział w szkoleniach tematycznych z zakresu treningu, trójboju, suplementacji oraz diety. Stałe poszerzanie swojej wiedzy oraz zdobywanie nowego doświadczenia to dla mnie priorytet w pracy trenera - dzięki temu możesz mieć pewność, że osiągniesz ze mną swój cel!

Jak wygląda trening?

Plan treningowy oraz konsultacje dostosowuję do Twoich potrzeb i celów. Skupiamy się przede wszystkim na elementach, które wymagają poprawy lub mają służyć poprawie i rozwojowi kondycji. Moja wiedza i doświadczenie są w pełni do Twojej dyspozycji, również z zakresu suplementacji i odpowiedniej diety. Poświęcony mi czas zwróci ci się w 100% w postaci wymarzonych efektów, ale nie zabraknie też bólu i potu!

Shopping Cart